Szyksznian Wanda (1948- ): Máj. - computer print, merített papír 52,4 cm x 29,9 cm (Összesen 50 példányban készült!)

Szyksznian Wanda
Méret: 35 cm x 57 cm
2022-12-18 20:00

Szyksznian Wanda: Máj. - computer print, merített papír 52,4 cm x 29,9 cm

Jelzés balra lent (ceruzával): Máj., jelzés középen lent (ceruzával) 50 pld., jelzés jobbra lent (ceruzával): Sz. Wanda 2001, computer print, merített papír. A kép mérete 52,4 cm x 29,9 cm. A kép mérete keretben: 57,2 cm x 34,5 cm.

Tervezőgrafikus. A budapesti Képzőművészeti Főiskolán végezte 1971-ben. Mesterei Bernáth Aurél és Konecsni György voltak. Önálló tervezőként, reklámgrafikákat, könyvtervezést készít különböző cégek megbízásából. 1997-től a Sárospataki Kerámia Manufaktúra Art Stúdiója számára készített terveket. 2000-től a Budapesti Műszaki Egyetem Építészmérnöki Karának meghívott oktatója. 1973 óta kiállító művész. Számos elismerésben részesült. Egyéni kiállításokon mutatkozott be a Vigadó Galériában 1982-ben, Essenben 1995-ben, Szentendrén 1997-ben, Pécsett 1999-ben, Hannoverben és Berlinben 2000-ben. Irodalom: Életrajzi könyve. Novoprint Kiadó, Bp. 1998-ban.
468

Kikiáltási ár:
10.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
20.100 Ft Licitek száma: 7