Bunny, Drugs: A sárga kapszula

Drugs Bunny
Body builder ,
Ragasztott papírkötés , 109 oldal
Méret: 21 cm x 15 cm
ISBN: 978-963-08-3480-3
2022-06-26 20:00

Szép állapotú példány.

Tudom, mit akarsz. Jól akarsz kinézni, és erre a lehető legegyszerűbb megoldást várod. Nem akarsz tök feleslegesen éveket eltölteni azzal, hogy bár szorgalmasan (vagy szorgalmatlanul) lejársz a... Tovább

Tudom, mit akarsz. Jól akarsz kinézni, és erre a lehető legegyszerűbb megoldást várod. Nem akarsz tök feleslegesen éveket eltölteni azzal, hogy bár szorgalmasan (vagy szorgalmatlanul) lejársz a terembe, mindig ugyanúgy nézel ki. Nem akarsz kísérletezgetni sem, edzőtermi idióták hülyeségeit, 100 éves, elavult babonákat kipróbálgatni a szálkásító edzéstől a háztartási kekszig, vagy a fogyasztóteáig. Ezt jól teszed. Talán még sportolni sem akarsz. Ez nem annyira jó ötlet. 100-ból vajon hány ember venne be egy kapszulát a jobb külső reményében? 200? Mindig is a kemény munka híve voltam, így sok évbe telt, mire rájöttünk (közösen), hogy ezt a kapszulát meg kell alkotni. De éppen ezért legalább sok év tapasztalatát foglalja össze. Megcsináltuk. Igaz, hogy csak virtuális kapszula, de legalább sárga, mert ez a Bodybuilder Webmagazin színe. Sokféle célod lehet: fogyni, izmosodni, szálkásodni, akár komoly testépítővé válni. Ezek mind ugyanazon út állomásai. Dőlj hátra, vedd kezedbe a Sárga Kapszuládat, fogadd be, és máris elindulsz az úton. A többi már rajtad múlik. Ennyit meghagytunk neked, mert a siker akkor az igazi, ha magad küzdesz meg érte, és most végre tudni fogod, hogyan csináld. Vissza

BEVEZETŐ 5
I. A TUDNIVALÓK ÉS A „MIÉRTEK" 9
1. Fogalmak 11
Az emberi test 11
Tömegnövelés 13
Diéta 13
Fogyás 14
Testkompozíció-megváltoztatás 15
Alakformálás 16
Súlyzós edzés 16
Aerob edzés 18
Kardió edzés 20
Regeneráció 21
Anyagcsere és izomépítés 22
Genetika 23
Bemelegítés 24
Intenzitás 25
Pihenőidő 26
Szabályosság, edzéstechnika 26
Étrend 27
2. Táplálkozási alapok 29
Tápanyagszükséglet 29
Makrotápanyagok 33
Fehérje 33
Szénhidrát 34
Zsír 35
Rostanyagok 36
Víz 36
Tápanyagforrások 37
Fehérjeforrások 37
Szénhidrátforrások 38
Zsírforrások 38
Vitamin és ásványi anyagok forrása 39
Rostforrások 39
Vízforrások 39
Táplálékkiegészítők 40
Alap táplálékkiegészítők 41
Proteinek, fehérjeporok 41
Tömegnövelők 42
Étkezéshelyettesítők 42
Szénhidrátok 42
Vitaminok és ásványi anyagok 43
Ízületvédők 43
Aminosavak 44
Speciális aminosavak 45
Speciális táplálékkiegészítők 45
Zsírégetők 45
Növekedési hormon fokozok 45
Tesztoszteronfokozók 46
Kreatin 46
Kreatintranszportok 47
NO fokozók 48
Mentális fókuszfokozók 48
Dopping 48
II. A GYAKORLAT, A „HOGYAN"- OK 51
1. Előkészületek és tervezés 53
A testépítés költségei 53
Tévhitek 54
Edzésprogram összeállítása 55
Edzéstechnika 58
Sérülések 61
2. Edzésprogramok 62
Kezdő átmozgató edzésterv 62
Kezdő osztott 63
Haladó intenzív edzésprogram 64
3. Táplálkozás és módszerekcélok szerint 70
Tömegnövelés 70
Tévhitek 70
Módszer 70
Étrend összeállítása 71
Szálkásítás, diéta 77
Tévhitek 77
Módszer 77
Étrend összeállítása 79
Ciklikus ketogén diéta 84
Táplálékkiegészítők 86
Fogyás 87
Módszer 87
Étrend összeállítása 89
Testkompozíció-megváltoztatás, alakformálás 89
Tévhitek 90
Módszer 90
Étrend összeállítása 90
4. Hogyan tovább? 91
VÉGSZÓ 93
GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK 95-109 Vissza

057

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
9.000 Ft Licitek száma: 10