Lawrence Welk's Musical Family Album (dedikált példány)

Lawrence Welk
Prentice Hall (New York)
Kiadói varrott kemény papírkötés , 160 oldal
Nyelv: Angol
Méret: 29 cm x 22 cm
ISBN: 0-13-526624-6
2023-02-26 20:00

Englewood Cliffs, 1977, Prentice-Hall, [160] p., ill.

Bob Ralston amerikai zongora- és orgonaművész által dedikált példány. Lawrence Welk's Musical Family Album. / Lawrence Welk zenés családi albuma. Bernice MecGeehan közreműködésével írta: Lawrence Welk.
Az előzéklapon Bob Ralston amerikai zongora- és orgonaművész filctollal beírt, névre szóló dedikációja olvasható: "To Olga & Zita. Warmest regards: Bob Ralston. / Olgának és Zitának. Tiszteletteljes üdvözlettel: Bob Ralston".
Angol nyelvű kiadás. Számos fekete-fehér és színes, szövegközti fényképpel illusztrált, valamint előszóval kiegészített kötet.
Kiadói varrott kemény papírkötésben lévő példány aranyozott feliratos címfedéllel és könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, jó állapotban, két színnel feliratozott, színes illusztrációval ellátott, javított, kiadói borítófedélben.
A kötetet dedikálta, Bob Ralston (Upland, 1938. július 2. -) amerikai zongora- és orgonaművész. A Los Angeles-i Dél-Kaliforniai Egyetemen diplomázott. Az egyetemi évek alatt a Freddy Martin nevű zenekarban játszott, majd 1962-ben Lawrence Welk meghívta a műsorába, a híres "The Lawrence Welk Show"-ba vendégzenésznek. Később a műsor állandó munkatársa lett egészen 1982-ig, Welk visszavonulásáig. 1988-tól a Los Angeles-i "Founders Church of Religious Science" zongoristájaként és orgonistájaként tevékenykedett. Pályafutása során Ralston több száz albumot rögzített, sokat közülük szólóművészként, de volt olyan is, ahol más hírességekkel zenélt együtt (Welk, Conniff, Billy Vaughn, stb.).

Foreword I've always loved my work. Making music, trying to please our audiences, finding and developing new talent - all these have given me tremendous joy. My life has seemed complete. And yet,... Tovább

Foreword I've always loved my work. Making music, trying to please our audiences, finding and developing new talent - all these have given me tremendous joy. My life has seemed complete. And yet, just a few years ago (and to my vast surpise!), I found myself involved in yet another career, writing books with the help of my wonderful co-author, Bernice McGeehan, and this too, has given me great joy. I've written three books in the past seven years, and all of them have been so well accepted by our loyal fans, it has been extremely gratifying to me. I'm always on the lookout for something I think may be of interest to them. Vissza
122

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
3.000 Ft Licitek száma: 7