Muranoi scavo üveg váza 20. század első fele

Méret: 16 cm x 10 cm
2022-12-04 20:00

Hibátlan állapotú, a régi római üvegek hangulatát idéző, a velencei üvegmanufaktúrában készült kézzel fújt, matt, maratott Scavo (korróziós technika) üveg váza. A scavo-bevonat a régészeti maradványok feltárására hivatott hasonlítani: a durva tapintású üvegfelület a forró üvegen szórt sók és oxidálószerek felvitelének eredménye. A váza kiváló, sérülésmentes állapotú. Készítésének ideje a 20. század első fele. Jelzés nélküli.
067

Kikiáltási ár:
60.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
60.000 Ft Licitek száma: 1