New York, 1954, Doubleday & Company Inc., 468 p.
Szerző által aláírt példány. Első kiadás. Love is Eternal. A novel about Mary Todd and Abraham Lincoln. By Irving Stone. / A szerelem örökkévaló. Egy regény Mary Toddról és Abraham Lincolnról. Írta: Irving Stone.
Az előzéklapon a szerző, Irving Stone tollal beírt, jól olvasható aláírása látható.
Angol nyelvű kiadás. A szerző műveinek listájával, részletes tartalomjegyzékkel és bibliográfiával kiegészített életrajzi regény.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány, feliratozatlan címfedéllel, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, feliratozatlan, foltos hátlappal, hiánytalan állapotban, a kötéstáblákra ragasztott nylon védőborítóban.
A kötet szerzője, Irving Stone (San Francisco, 1903. július 14. – Los Angeles, 1989. augusztus 26.) amerikai író. Főleg híres történelmi személyekről írt lenyűgöző életrajzi regényeket, ilyen volt a "Lust for Life" című műve is, ami Vincent van Gogh életéről szól. A Kaliforniai Egyetemen, Berkeley-ben diplomázott. Hosszú éveket töltött Olaszországban, amíg a "The Agony and the Ecstasy" c. művén dolgozott, ez idő alatt kulturális eredményeit az olasz kormány számos tiszteletdíjjal jutalmazta. A harmincas években tért vissza Amerikába és New Yorkban telepedett le.