Irving, David: Nuremberg (A magyarra fordító Major Istvánnak dedikált példány.)

The last battle

David Irving
Focal Point Publications (Frome-London) ,
Kiadói egészvászon kötés , 387 oldal
Nyelv: Angol
Méret: 24 cm x 16 cm
ISBN: 1-872197-16-7
2023-05-28 20:00

London, 1996, Focal Point Publications (Butler & Tanner Ltd., Frome-London), X p. + 377 p. + [3] p. + [32] t.: ill.

Szerző által dedikált példány. Nuremberg. The last Battle. / Nürnberg. Az utolsó csata. Írta: David Irving.
A címlapon a szerző, David Irving tollal beírt, névre szóló dedikációja olvasható: "To Istvan Major who translated this book David Irwing / István Majornak, aki ezt a könyvet fordította. David Irwing."
Az alternatív történetírás közismert, vitatott írójának könyvét sajátos látásmód és a megszokottól eltérő következtetések uralják.
Angol nyelvű kiadás. Harminckét fekete-fehér és színes képtáblával illusztrált, valamint ajánlással, a szerzőről írt bevezetéssel, a forrásmunkák jegyzékével, indexel, könyvhirdetésekkel és részletes tartalomjegyzékkel kiegészített kötet.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány feliratozatlan címfedéllel és hátlappal, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, megőrzött, jó állapotban, aranyozott feliratozású, színes fényképpel illusztrált, fülszöveges, kiadói borítófedélben.
A kötet szerzője, David John Cawdell Irving (Brentwood, Essex, 1938. március 24. –) angol író, történész. Az 1960-as évektől kezdve főként a második világháborúval kapcsolatos történettudományi munkákat írt.

096

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
11.000 Ft Licitek száma: 20