Ozsváth András: Világunk 64 mezőn (számozott, bőrkötéses, bibliofil minikönyv)

Ozsváth András
Flórián Tibor
Szerzői kiadás (Budapest) ,
Bőr , 398 oldal
Méret: 7 cm x 7 cm
2024-04-28 20:00

Budapest, 1978, Szerzői kiadás, 398 p., ill.

Számozott példány. Világunk 64 mezőn. Írta: Ozsváth András.
Készült a szerző "Harcászat 64 mezőn" című középjáték tankönyvének kivonatolt anyaga, a Magyar Sakkélet szerkesztősége, és magántulajdonban lévő fotókópiák, valamint különböző fotóreprodukciók alapján.
Megjelent 4000 példányban, ebből 2000 számozott. Ez a könyv a 28. számú példány.
Számozás színe: piros.
Nyomtatta az Egyetemi Nyomda, Budapesten.
A könyv pontos mérete: 68 x 66 mm.
Kiadói bőrkötésben lévő példány feliratozott, dúsan aranyozott illusztrációval ellátott címfedéllel, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, olvasatlan állapotban.

A sakkjáték világa, azoké, akik szívesen töltik szabad idejük egy részét a sakkasztal mellett, vagy akik versenyről versenyre keresik, kutatják a győzelemhez vezető utakat - külön világ. Ebben a... Tovább

A sakkjáték világa, azoké, akik szívesen töltik szabad idejük egy részét a sakkasztal mellett, vagy akik versenyről versenyre keresik, kutatják a győzelemhez vezető utakat - külön világ. Ebben a világban együtt vannak mindazok, akik útjelzőket állítottak, tovább fejlesztették a szellemi harcászat stratégiáját és taktikáját, vagy hozzájárultak elismertetéséhez. Évszázadok, emberöltők múltak el, újonnan feltűnt csillagok homályosították el a régiek fényét. Mégis elmosódnak a távlatok, maradandó emlékek hozzánk közelebb a messzeséget. Arcok, események, vallomások, emlékek, a múlt és a jelen sorakoznak egymás után. Ez a sakk világa, melyben mi sakkozók mindnyájan valljuk - GENS UNA SUMUS" - egy nemzet vagyunk! Vissza
295

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
11.000 Ft Licitek száma: 20