Számozott példány. Világunk 64 mezőn. Írta: Ozsváth András. Készült a szerző "Harcászat 64 mezőn" című középjáték tankönyvének kivonatolt anyaga, a Magyar Sakkélet szerkesztősége, és magántulajdonban lévő fotókópiák, valamint különböző fotóreprodukciók alapján. Megjelent 4000 példányban, ebből 2000 számozott. Ez a könyv a 28. számú példány. Számozás színe: piros. Nyomtatta az Egyetemi Nyomda, Budapesten. A könyv pontos mérete: 68 x 66 mm. Kiadói bőrkötésben lévő példány feliratozott, dúsan aranyozott illusztrációval ellátott címfedéllel, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, olvasatlan állapotban.
A sakkjáték világa, azoké, akik szívesen töltik szabad idejük egy részét a sakkasztal mellett, vagy akik versenyről versenyre keresik, kutatják a győzelemhez vezető utakat - külön világ. Ebben a világban együtt vannak mindazok, akik útjelzőket állítottak, tovább fejlesztették a szellemi harcászat stratégiáját és taktikáját, vagy hozzájárultak elismertetéséhez.
Évszázadok, emberöltők múltak el, újonnan feltűnt csillagok homályosították el a régiek fényét. Mégis elmosódnak a távlatok, maradandó emlékek hozzánk közelebb a messzeséget. Arcok, események, vallomások, emlékek, a múlt és a jelen sorakoznak egymás után. Ez a sakk világa, melyben mi sakkozók mindnyájan valljuk - GENS UNA SUMUS" - egy nemzet vagyunk!
Leütési ár:
11.000 Ft
Licitek száma: 20