Verne Gyula: Egy sorsjegy

9672-dik szám

Verne Gyula
Jules Verne
Huszár Imre
Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda (Budapest) ,
Kiadói aranyozott, színezett egészvászon kötés , 238 oldal
Sorozatcím: Verne Gyula összes munkái
Méret: 20 cm x 15 cm

Bp., 1900, Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda kiadása és nyomása, 238 p. + 2 p.: ill.

II. kiadás. Fordította: Huszár Imre. Harmincznyolcz a szövegbe nyomott, egész oldalas képpel illusztrálva, címlapon tulajdonosi névbeírás mottóval.
A címlap felső széle pótolt. Kiadói színezett, aranyozott sorozatkötésben, szép belívekkel.

Részlet a könyvből: - Hány óra ? - kérdé Hanzenné asszony, miután kiverte a hamut a pipájából, a melynek utolsó füstgomolyai a mennyezet festett gerendái közt enyésztek el. - Nyolcz óra van,... Tovább

Részlet a könyvből: - Hány óra ? - kérdé Hanzenné asszony, miután kiverte a hamut a pipájából, a melynek utolsó füstgomolyai a mennyezet festett gerendái közt enyésztek el. - Nyolcz óra van, anyám, - felelé Hulda. - Nem valószínű, hogy éjjel vendégeink érkeznek, mert nagyon rossz az idő. - Magam se hiszem. De a szobák minden esetre készen állnak és meghallanám, ha künn szólítanának bennünket. - Nem jött haza a bátyád? - Még nem. - Nem mondta, hogy ma haza fog jönni ? - Nem, anyám. Joel egy utazót vitt a Tinn tóhoz és miután nagyon későn indult útnak, nem hiszem, hogy holnapnál előbb hazaérkezhessék. - Akkor hát Moelben fog hálni. Vissza
330

Kikiáltási ár:
8.500 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
8.500 Ft Licitek száma: 1