Images enfantines

Gyermekek képeskönyve - Imagerie artistique/Művészi képekkel

Godefroy
Gaston Gélibert
Rose Maury
Petit
V. Néhlie
Gillotau
Félix Lacaille
Ancienne Maison Quantin (Párizs)
Kiadói félvászon kötés , 20 oldal
Sorozatcím: Images enfantines
Nyelv: Francia
Méret: 38 cm x 28 cm

Paris (Párizs), é.n., [c. 1892-1895], Ancienne Maison Quantin (Librairies-Imprimeries Réunies), 20 p.

Images Enfantines/Imagerie artistique (Gyerekek képeskönyve/művészi képekkel.) Készítették: Michelet, Felix Lacaille, Godefroy, Gaston Gélibert, L. Arbant, J. Vitovec, Poirsay, L. Attinger, E. Vavalseur.
A korai francia "képes könyv" emblematikus kötet, neves francia rajzolók munkáival, karakteresen színezett kivitelben. A könyvészetileg belülről megerősített kötésben, kissé kopott kiadói címfedéllel, megsárgult lapokkal. A kötet nagy formátumban (38 cm x 28 cm) hangulatos kivitelben, magas színvonalú rajzokkal készült.

20 egyoldalas vidám, bájos, színes rajzos történetet-tanmesét tartalmazó album gyerekeknek, francia nyelven Tovább

20 egyoldalas vidám, bájos, színes rajzos történetet-tanmesét tartalmazó album gyerekeknek, francia nyelven Vissza

Tengerészek
Pierrot a városban ebédel
A torkos mandarin
Mulatság a gyíknál
Kicsi Jean hibái
Egy nagy utazás
A gyufa
Cakentéte
A papírsárkány
Egy csudás gyógyulás
A cigányok
Principat úr balesetei
Egy merész vállalkozás
A méhecske
A karácsonyfa
A vetélkedés
A száz centes
Médor és a horgász
A régi kanna
Guy, az apród
123

Kikiáltási ár:
15.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
16.100 Ft Licitek száma: 3