Images enfantines

Gyermekek képeskönyve - Imagerie artistique/Művészi képekkel

Michelet
Godefroy
Gaston Gélibert
J. Vitovec
L. Arbant
Poirsoy
Félix Lacaille
L. Attinger
E. Vavalseur
Ancienne Maison Quantin (Párizs)
Kiadó félvászon kötés , 20 oldal
Sorozatcím: Images enfantines
Nyelv: Francia
Méret: 38 cm x 28 cm

Paris (Párizs), é.n., [c. 1892-1895], Ancienne Maison Quantin (Librairies Imprimeries Réunies), 20 p.

Images Enfantines (Gyerekek képeskönyve) Készítették: PM, L. Attinger, T. L. Cheries, F. Lacaille, G. L. Piners, Servano, Poirsoy.
A korai francia "képes könyv" emblematikus kötet, neves francia rajzolók munkáival, karakteresen színezett kivitelben. Könyvészetileg belülről megerősített kötésben, kissé kopott kiadói címfedéllel, sárgult lapokkal. A viszonylag nagy formátumban lévő kötet (38 cm x 28 cm) szép korabeli színezéssel, magas színvonalú rajzokkal készült.

20 egyoldalas vidám, bájos, színes rajzos történetet-tanmesét tartalmazó album gyerekeknek, francia nyelven Tovább

20 egyoldalas vidám, bájos, színes rajzos történetet-tanmesét tartalmazó album gyerekeknek, francia nyelven Vissza

Hector büntetése
Duzzogó Gabrielle
Hosszú utazás
A kis kádár
Claudine portréja
Az őr
Szeleburdi Jean
Pierre csínyei
A vonatkirándulás
Egy lusta álma
Médor portréja
A rhodoszi kígyó
Egy briósért
Szívtelenek
A kopasz kutya
Mégis elcsípték
A rekvirálás
Pancser Csalódása
A mormota
A két hordár Vissza
124

Kikiáltási ár:
15.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
15.000 Ft Licitek száma: 1