Baltzer, Eduard: Vegetarisches Kochbuch/Vegetáriánus szakácskönyv

Vegetáriánus szakácskönyv - für Freunde der natürlichen Lebensweise/A természetes életmód kedvelőinek

Eduard Baltzer
Karl Lentze
Karl Lentze Verlag (Lipcse) ,
Kiadói félvászon kötés , 206 oldal
Méret: 19 cm x 13 cm

Leipzig, 1911, Karl Lentze Verlag (Druck von Oskar Brandstetter), 1 t. + I-XIII (reg.) + 8 p. + 206 p.

17. Verbesserte Auflage. Mit Ed. Baltzers Bild. Kiadói színezett, alakos-rajzos, kissé kopott, ázásfoltos címfedéllel, hátlappal.
Ez a korabeli német nyelvű vegetáriánus könyv számtalan konkrét gyógytanáccsal és precíz irodalomjegyzékkel áll az olvasók rendelkezésére. Ritka!

030

Kikiáltási ár:
12.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
25.000 Ft Licitek száma: 7