Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi Rt. 1. számu árjegyzéke

Automobil konstrukciós anyagokról, alkatrészek és felszerelésekről. Budapest, VI., Jókai-tér 5.

Automobil és Pneumatik Rt. (Budapest) ,
Kiadói tűzött kartonpapír kötés , 74 oldal
Sorozatcím: Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi Rt. árjegyzéke
Méret: 31 cm x 23 cm
2017-04-02 20:00

Bp., 1928, Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi R.T. 1. sz. árjegyzéke (Grünhut és Steiner Nyomdai Műintézete) 74 p.

Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi R.T. automobil és motorkerékpár alkatrészek és felszerelések nagykereskedésének tematikus összeállítású, tételes árjegyzék-katalógusa sorszámmal, árucikk megnevezésével, ábraszámmal, egység megjelöléssel, az árváltozások feltüntetésének lehetőségével.
Kiadói címfedélen korabeli ragasztott, több színű Michelin reklám-emblémával, kissé sérült, feliratozatlan könyvgerinccel. Címfedél hátoldalán szállítási feltételekkel, a hátlap mindkét oldalán korabeli hirdetésekkel a nyomda feltüntetésével.
Jó állapotú, hiánytalan példány.

Szállítási feltételek.
Áraink helyt Budapest nettó, a mindenkori forgalmi, illetve fényűzési tárgyaknál a fényűzési adó külön felszámításával kötelezettség nélkül értendők.
... Tovább

Szállítási feltételek.
Árjegyzékünk nem tekintendő árajánlatnak, az árjegyzék megküldése cégünkre szállítási kötelezettséget nem ró.
Más megállapodás hiányában a vételár készpénzben, illetve utánvéttel fizetendő. A csomagolást önköltségi áron számítjuk, de vissza nem vesszük. Vissza
015

Kikiáltási ár:
6.500 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
7.500 Ft Licitek száma: 7