Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi Rt. 1. számu árjegyzéke
Automobil konstrukciós anyagokról, alkatrészek és felszerelésekről. Budapest, VI., Jókai-tér 5.
Automobil és Pneumatik Rt.(Budapest)
Kiadói tűzött kartonpapír kötés
, 74 oldal
Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi Rt. árjegyzéke
31 cm x 23 cm
2017-04-02 20:00
Bp., 1928, Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi R.T. 1. sz. árjegyzéke (Grünhut és Steiner Nyomdai Műintézete) 74 p.
Automobil és Pneumatik Ipari és Kereskedelmi R.T. automobil és motorkerékpár alkatrészek és felszerelések nagykereskedésének tematikus összeállítású, tételes árjegyzék-katalógusa sorszámmal, árucikk megnevezésével, ábraszámmal, egység megjelöléssel, az árváltozások feltüntetésének lehetőségével. Kiadói címfedélen korabeli ragasztott, több színű Michelin reklám-emblémával, kissé sérült, feliratozatlan könyvgerinccel. Címfedél hátoldalán szállítási feltételekkel, a hátlap mindkét oldalán korabeli hirdetésekkel a nyomda feltüntetésével. Jó állapotú, hiánytalan példány.
Szállítási feltételek.
Szállítási feltételek.
Áraink helyt Budapest nettó, a mindenkori forgalmi, illetve fényűzési tárgyaknál a fényűzési adó külön felszámításával kötelezettség nélkül értendők.
Árjegyzékünk nem tekintendő árajánlatnak, az árjegyzék megküldése cégünkre szállítási kötelezettséget nem ró.
Más megállapodás hiányában a vételár készpénzben, illetve utánvéttel fizetendő. A csomagolást önköltségi áron számítjuk, de vissza nem vesszük.
Leütési ár:
7.500 Ft
Licitek száma: 7