Bartók Lajos: Mohács után

Történeti dráma

Bartók Lajos
Pap Henrik
Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat (Budapest)
Kiadói aranyozott, színezett egészvászon kötés , 46 oldal
Méret: 32 cm x 24 cm

Bp., [1898], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat kiadása (Athenaeum ny.), 2 p. + 46 p.

Pap Henrik rajzaival illusztrálva. A dráma szereplőinek listájával.
Kiadói egészvászon kötés. A keretdíszes kötéstáblán alakos, festett, aranyozott romantikus címkép látható megkímélt állapotban.
Az előzéklap mintázott, tullajdonosi névbélyegzést tartalmaz évszámmal. A könyvgerinc szép állapotban van, a belívek hiánytalanok és sérülésmentesek.
Bartók Lajos szuggesztív drámája szép, a témát reprezentáló címfedéllel, igényes kötésben. Megkímélt, szép állapotban.

Részlet a könyvből: Első jelenet. Csatlósok halottakat hozva. Fáklyavivők, sírásók szerszámmal munkában. Első csatlós (letéve egy hordágyat a halottal). Ki nem fogyunk a hordásból! Első... Tovább

Részlet a könyvből: Első jelenet. Csatlósok halottakat hozva. Fáklyavivők, sírásók szerszámmal munkában. Első csatlós (letéve egy hordágyat a halottal). Ki nem fogyunk a hordásból! Első sírásó. Mi sem a takarításból. Második csatlós. Gazdag volt az aratás. Első sírásó. Hejh, még sem istenáldás! Vissza
038

Kikiáltási ár:
8.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
9.100 Ft Licitek száma: 6