Hermann Bousset: Motor März-April 1923

Motor 1923. március-április

Hermann Bousset
P. Friedmann
Dr. A. Neuburger
Dr. Bayer
Otto Lehmann
Gustav Braunbeck GmbH (Berlin) ,
Kiadói papírkötés pótolt vászongerinccel , 144 oldal
Sorozatcím: Motor
Méret: 33 cm x 26 cm

Berlin, 1923, Gustav Braunbeck GMBH, 144 p.: ill.

Címfedél illusztráció Paul Neumann munkája. Számos fekete-fehér és színes korabeli reklámmal színesített szaklap. Von Hermann Bousset, Von Dr. Bayer és más szerzők írásaival.
A motorral, motorozással, valamint a motorok, autók műszaki szakirodalmával foglalkozó cikkeket tartalmazó folyóirat. Hátlapon színes egész oldalas Benz-reklámmal.
Eredeti kiadói rajzos címfedéllel, szépen pótolt vászon könyvgerinccel, hiánytalan belívekkel. A címfedél a széleknél kissé kopott, a hátlap és a lapoldalak részben barna foltosak. Hiánytalan, jól olvasható állapotban lévő példány.

Szaklap autósok és motorosok részére utazási tanácsokkal, műszaki cikkekkel, valamint számos színes korabeli reklámmal. Tovább

Szaklap autósok és motorosok részére utazási tanácsokkal, műszaki cikkekkel, valamint számos színes korabeli reklámmal. Vissza
111

Kikiáltási ár:
6.500 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
11.100 Ft Licitek száma: 4