Játék abc

Mely a gyermeket négy óra alatt megtanitja az abc-re

Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Részvénytársaság (Budapest)
Leporelló kötés , 12 oldal
Méret: 24 cm x 18 cm

Bp., én., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Részvénytársaság, 12 p.: ill.

"Játék ABC módszere: minden egyes betű megtanulására olyan tárgy képe szolgál, mely minden gyermek előtt ismeretes és amely tárgynak alakja, és nevének kezdőbetűje megfelel az illető betűnek." Színes illusztrációkkal.
Félvászon leporelló kötésben. A példány "hátsó borítótáblája" sérült, a belső oldalak kissé megkoptak.
A korabeli gyermekkönyvek ritka példánya.

Részlet a könyvből: Alma, alma, piros alma, Egy kosárral de jó volna. Reggel, este mindég ennénk, Almásrétest ebédelnénk. Bot való a cserkészfiú kezébe, Hegyes szeget ver bele a végébe.... Tovább

Részlet a könyvből: Alma, alma, piros alma, Egy kosárral de jó volna. Reggel, este mindég ennénk, Almásrétest ebédelnénk. Bot való a cserkészfiú kezébe, Hegyes szeget ver bele a végébe. Hegyes bottal könnyen mássza a hegyet, A magasból jókedvűen integet. Vissza
131

Kikiáltási ár:
8.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
53.000 Ft Licitek száma: 17