Osztrák-Magyar Monarchia idejéből való német nyelvű katonai hirdetmény

1 oldal
Méret: 39 cm x 24 cm

Szeged, 1859, Katonai hivatalos hirdetmény, 24 x 39 cm-es, német nyelvű

A hirdetmény címe, hivatkozása: Másolata a német nyelvű szabályrendeleti lapok második részében 1859 év május 30-áról 3366. sz.a. megjelent (katonai) közrendeletnek. Dátum: Szeged, 1859. június 19-én. A hirdetmény tartalma: A katonai szolgálat és a katonai szolgálati idő megállapítása. A hirdetményt kiadta: Csongrádmegye cs. kir. katonai főnöksége. Nyomatta: Burger Zsigmond Szegeden. Fekete papírhátlapon üveg alatt.
A hirdetmény állapota: A lapszélek sérültek, a szövegmező nem károsodott. A szöveg jól olvasható.
A hirdetmény mérete: 24 x 39 cm.
226

Kikiáltási ár:
18.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: