Lorilleux Ch. és Tsa nyomdafestékgyár mintakönyve

Lorilleux Ch. és Tsa (Budapest)
Kiadói egészvászon albumkötés , 179 oldal
Méret: 16 cm x 23 cm
2017-04-02 20:00

Bp., (év és ny. n.), Lorilleux CH. és TSA kiadása, 179 p. (mintalapok)

A Lorilleux CH. és TSA Nyomdafestékgyár mintakönyve. Többféle színnel, minőségben és típusban nyomott gyári reklámok műnyomó és egyedi papírmintákon.
Kiadói zsinórozott egészvászon albumkötésű színes, ragasztott címfedélképpel ellátott, keretes címfedelű mintagyűjtemény; keretes, védjegy-emblémás hátlappal. Tiszta mintalapokkal rendelkező példány, kissé kopott fedlappal és sarkokkal, javított könyvgerinccel. A Szürke 503./Bordeaux vörös B. I. mintaívből egy kis részt kimetszettek.
A nagy gyáralapító Lorilleux unokája Rene Lorilleux 1907-ben Budafokon létesített gyártelepet, melyet évről évre bővítettek, fejlesztettek. A nyomdafestékgyár 1933-ban több mint harminc géppel és ötven alkalmazottal dolgozott, a legmodernebb technológiával. Jelen kötet a budapesti gyár által gyártott nyomdafestékeket mutatja be.

A nyomdafesték mintakönyv 13 csoportra osztva mutatja be a Lorilleux Ch. és Tsa nyomdafestékgyár termékválasztékát, papíron, fémes felülten és fólián. Tovább

A nyomdafesték mintakönyv 13 csoportra osztva mutatja be a Lorilleux Ch. és Tsa nyomdafestékgyár termékválasztékát, papíron, fémes felülten és fólián. Vissza

Festék sorozatok
Háromszinfestékek
Kétszintmutató festékek
Fekete festékek
Sárga festékek
Vörös festékek
Kék fetékek
Viola festékek
Zöld festékek
Barna festékek
Különleges festékek fémpapirokra
Festékek Cellophanra
Festékek zsirhatlan (Silberweiss) papirokra
Festékek vajcsomagoló papirokra
199

Kikiáltási ár:
8.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
8.200 Ft Licitek száma: 3