Ifj. Nagel Ottó Kiadása(Budapest)
Kiadói színezett egészvászon kötés
, 201 oldal
Vadász naptár
15 cm x 11 cm
2017-04-02 20:00
Bp., 1912, ifj. Nagel Ottó kiadása (Neuwald Illés utódai, Bp.), 163 p. + 10 p. (vadászati táblázatok) + 2 p. + 4 p. (lőjegyzék) + 2 p. (ill. tábla, tartalom) + 20 p. (korabeli reklámok)
Kitüntetve az első nemzetközi vadászati kiállításon. Kétszínű címlapon tulajdonosi névbeírás látható helységnévvel, dátummal, szépen kalligrafált aláírással. Kiadói, belülről megerősített egészvászon kötés művészi, aranyozott, színezett alakos, állatmotívumos címfedéllel. Előzéklapon fekete-fehér korabeli reklámokkal, vadászati tilalmi idő táblázattal, naptárral, naptár utáni 12 oldalnyi, tollal írt személyes vadászati jegyzettel, ceruzával aláhúzott, vadászati szakmai és üres lőjegyzék-táblázatokkal, fekete-fehér korabeli reklámokkal.
Naptári rész 1-16
Vadászati tudnivaló az év minden hónapjára 17-70
Vadászati viszonyaink 71-78
A szárnyas vad természetrajza 79-111
Honos szőrmés vadaink üzekedés és ellési időszaka 113
Szárnyasaink fészkelés és keltési időszaka 114-116
A trophea kezelése 117-125
Vadak átmeneti elvámolása 126
Összehasonlító táblázat 127
A vadász ruházata és lábbelije 128-134
Uj fegyverek 136-148
Balisztikai kimutatás 150-153
Töltények méretei
Újdonságok 155-163
Tilalmi idők 164-172
Lőjegyzék 173-188
Bélyegilletéki tábla 189
Hirdetések.
Leütési ár:
55.100 Ft
Licitek száma: 117