Király Béla: Rendületlenül 1959. október

A Magyar Szabadságharcos Szövetség K.I.B. lapja/III. évfolyam 8. szám

Király Béla
Sipos Péter
Magyar Szabadságharcos Szövetség Központi Intézőbizottsága (New York) ,
Papír , 8 oldal
Sorozatcím: Rendületlenül
Méret: 44 cm x 29 cm
2017-04-02 20:00

New York, 1959. október hó. III. évf. 8.sz. Kiadja a Magyar Szabadságharcos Szövetség Központi Intézőbizottsága, 8 p.

Emigrációs kiadvány.
A Magyar Szabadságharcos Szövetség K.I.B. lapja. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal illusztrálva.
A 1956-os magyar forradalom elemzése, szellemének ébrentartása. Király Béla: Élő forradalom c. írása. Kül- és belpolitika, Helyzetjelentés Magyarországról. Áll az új "vasfüggöny" stb. A hajtott résznél megkopott, de jól olvasható példány.
Hozzá tartozik különálló mellékletként a "Valóság és Irodalom, a Rendületlenül irodalmi melléklete".
171

Kikiáltási ár:
2.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: