Blumen des Heil. Landes

A Szentföld virágfajtái

(Jeruzsálem) , Aranyozott félbőr kötés , 12 oldal
Méret: 11 cm x 16 cm
2017-04-02 20:00

Jeruzsálem, é.n., (kiadó, nyomda feltüntetése nélkül); 12 p.

A Szentföld virágai. Német nyelvű címlappal és feliratokkal nyomtatott ajándéktárgy.
Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben, olajfából készült kötéstáblákkal. Intarziás címfedélű példány, héber és latin betűs címfelirattal. Tizenkét, számozatlan, egy oldalon nyomott belívvel, melyekre préselt virágokat ragasztottak.
A préselt virágok bibliai tájakról, többek között a Szent Földről, Jeruzsálemből, Sion hegyéről, a Getsemáné kertből, az Olajfák hegyéről és Kedronból származnak.
Kissé sérült gerincű, szép belívekkel rendelkező példány.

Ebben a kötetben a Szentföldön található virágfajtákat ismerhetjük meg, beragasztott szárított, préselt példányok segítségével. Alattuk a származási helyük olvashatók. Tovább

Ebben a kötetben a Szentföldön található virágfajtákat ismerhetjük meg, beragasztott szárított, préselt példányok segítségével. Alattuk a származási helyük olvashatók. Vissza
045

Kikiáltási ár:
15.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
21.000 Ft Licitek száma: 4