1848-as emlékező zsebnaptár, zseb-ismerettár az 1948-as szökőévre

1848-as emlékező zsebnaptár és zseb-ismerettár az 1948. évre

Kiadói tűzött papírkötés , 96 oldal
Sorozatcím: 1848-as emlékező zsebnaptár, zseb-ismerettár
Méret: 11 cm x 7 cm

Budapest, 1948, Nagyrévi Neppel György dr. kiadása (Légrády Testvérek Rt. Nyomda, Budapest), 96 p.

1848-as emlékező zsebnaptár, zseb-ismerettár az 1948-as szökőévre. Kiadását engedélyezte a Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium 8451/47. sz.alatt. Részletes éves naptárral, tájékoztató adatokkal, részletes tartalomjegyzékkel.
Kiadói tűzött papírkötés feliratozott, 1848-as honvédet ábrázoló címfedélrajzzal, tiszta, belívekkel, hátlapon korabeli Gazdák Biztosító Szövetkezete reklámmal. Néhány lap sarka hiányos, kissé sérült, de az olvasást nem befolyásolja. Ritka.

Aranyérték 71
Autobusz menetrend, budapesti 92
Autobusz menetrend, MÁVAUT 88
Budapesti útmutató 93
BHÉV-menetrend 92
Egyházi hatóságok 81
Erőmérték 75
Elsősegélynyujtás 78
Helyiérdekű menetrend 92
Hivatalok 93
Hőmérsékletek 70
Idegen mértékegységek 74
Izraelita naptár 71
Kereskedelmi mértékeke 76
Légiforgalom 88
Magyarország statisztikája 68
Melegségi mérték 76
Menetrend, MÁV. MÁVAUT 82
Menetrend, budapesti villamosjáratok 89
Mértékek és mértékegységek 74
naptár, havi az 1948. évre 3
Okiratok hogyan szerezhetők meg? 72
Összefoglaló naptár 2
Pénz-átszámítás 71
Postadíjszabás 79
Statisztika dióhéjban 68
Súlymértékek 74-75
Változott utcanevek 77
Űrmérték 74-75
Területmérték 74-75
Tiszti címtár kicsi 80
Villamos menetrend 89
Villamossági mérték 76
003

Kikiáltási ár:
9.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
14.000 Ft Licitek száma: 7