Comte, M.: Manuel complet des sorciers, ou la magie blanche

A varázslás nagy kézikönyve, avagy a fehér mágiáról - dévoilée par les découvertes de la chimie, de la physique et de la mécanique; contenant un grand nombre de tours dus a l'électricité, au calorique, a la lumiére, a l'air, aux nombres, aux cartes, a l'escamotage, etc./Leleplezés a kémia, a fizika és a mechanika tudományának köszönhetően. Körutazás az elektromosság, az energia, a fény, a levegő, a számok, a kártyák és a trükkök világában.

M. Comte
M. Julia de Fontenelle
A la Librairie Encyclopédique de Roret (Párizs)
Utólagos félvászon kötés , 392 oldal
Nyelv: Francia
Méret: 14 cm x 9 cm

Páris, [1831], A la Librairie Encyclopédique de Roret (Imprimerie de Lachevardiere, Paris), 392 p. + 3 t. mell.

Manuel complet des sorciers, ou la magie blanche, dévoilée par les découvertes de la chimie, de la physique et de la mécanique; contenant un grand nombre de tours dus a l'électricité, au calorique, a la lumiére, a l'air, aux nombres, aux cartes, a l'escamotage, etc. Par M. Julia de Fontenelle./ A varázslás nagy kézikönyve, avagy a fehér mágiáról Leleplezés a kémia, a fizika és a mechanika tudományának köszönhetően. Körutazás az elektromosság, az energia, a fény, a levegő, a számok, a kártyák és a trükkök világában három kihajtható (129 számozott képanyaggal ellátott) melléklettel, francia nyelven.
Harmadik, felülvizsgált, korrigált, bővített kiadás.
Utólagos félvászon kötés aranyozott könyvgerinccel, szárazbélyegzős előzéklappal, címlapon ceruzával írt duplumjelzettel, tiszta oldalakkal, nagyon szép állapotú mellékletekkel, hiánytalan, jó állapotban. Ritka!Külföldi oldalakon 800-2000 eurós árakon található meg, ha éppen kapható!

080

Kikiáltási ár:
100.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
101.111 Ft Licitek száma: 3