Csaknady, Jenő/Guttmann Béla: Die Bela Guttmann Story (Guttmann Béla által dedikált példány)

A Guttmann Béla-történet - Hinter den Kulissen des Weltfußballs/A futballvilág kulisszái mögött

Jenö Csaknady
Guttmann Béla
Verlag Bintz-Dohany (Offenbach am Main)
Kiadói egészvászon kötés , 264 oldal
Méret: 22 cm x 15 cm
2018-06-03 20:00

Offenbach am Main, [1964], Verlag Bintz-Dohany (druck: OHG), 264 p.; ill.

Guttmann Béla világhírű labdarúgó-edző dedikációjával ellátott példány. Die Bela Guttmann Story. Hinter den Kulissen des Weltfußballs. Von Jenő Csaknády/A Guttman Béla-történet. A futballvilág kulisszái mögött. Írta: Csaknády Jenő.
Az előlapon Guttmann Béla névre szóló, tollal beírt, dátumozott, aláírt dedikációjával: "Sz. B.-nak szeretettel. Guttman Béla. B.pest. 9. 19. 1977."
A kötet főszereplője Guttman Béla, a nemzetközi hírű labdarúgó "vándoredző" (egy sportegyesületnél sem maradt sokáig), akinek vitathatatlan edzői felkészültségét, sajátos és eredményes edzéstechnikáit a legjobbak között tartották számon.
Német nyelvű kötet. Sepp Herberger előszavával, Guttmann Béla utószavával, fekete-fehér, feliratozott szövegközti fotókkal, részletes tartalomjegyzékkel kiegészített kötet.
Kiadói egészvászon kötés aranyozott feliratos címfedéllel és könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, megkímélt állapotban, fényképes, színes feliratos, fülszöveges kiadói borítófedélben.

026

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
12.000 Ft Licitek száma: 15