Kästner, Erich: Der 35. Mai (aláírt, számozott példány)

Május 35. - Oder Konrad reitet in die Südsee/avagy Konrád a Csendes-óceánhoz lovagol

Erich Kästner
Horst Lemke
Atrium Verlag (Zürich)
Kiadói egészvászon kötés , 157 oldal
Méret: 19 cm x 15 cm
2018-06-03 20:00
Aukció indul:

Zürich, [1968], Atrium Verlag, 157 p. + [3] p.; ill.

Szerző által aláírt, számozott példány. Der 35. Mai oder Konrad Reitet in die Südsee. Von Erich Kästner./Május 35 avagy Konrád a Csendes-óceánhoz lovagol. Írta: Erich Kästner.
A kolofon után a szerző, Erich Kästner saját kezű aláírása látható.
"Zum 35. Geburtstag vom 35. Mai erhielt das Buch eine neuen Ausstattung. Einhundert Exemplare dieser Ausgabe wurden für die Freuden des Verlages in Seidenbatist gebunden und vom Autor signiert. Dieses Buch trägt die Nummer 026."
/ "A Május 35 c. kötet megjelenésének 35. évfordulóján új kötésben került kiadásra. E kiadásban megjelent mű 100 számozott példánya a Siedenbatist-i kiadó barátai számára készült, a szerző kézjegyével ellátva. Ez a könyv a 026. számú példány."
A kötet borítófedelét Walter Trier tervezte. A szövegközti fekete-fehér illusztrációkat Horst Lemke készítette.
Kiadói egészvászon kötés feliratozott címfedéllel és könyvgerinccel, tiszta oldalakkal, hiánytalan állapotban, sérült kiadói celofánborítóval, jó állapotú, feliratozatlan kiadói papír védőtokban.