Kalender für Israeliten für das Jahr 5668=1907/8

Naptár az izraelitáknak az 5668-as avagy 1907-8-as évre - Zugleich Führer durch die israel. Kultusgemeinden der österr.-ungar. Monarchie/Kalauz az Osztrák-Magyar Monarchia hitközségeitől/XVI. Jahrgang/XVI. évfolyam

"Oesterreichisch-Israelitischen Union" (Bécs) ,
Kiadói egészvászon kötés , 512 oldal
Sorozatcím: Kalender für Israeliten für das Jahr
Méret: 14 cm x 10 cm

Wien [Bécs], 1907, Oesterreichisch-Israelitische Union, XVI + 496 p. + [32] reklámív

Kalender für Israeliten für das Jahr 5668=1907/8/Naptár az izraelitáknak az 5668-as avagy 1907-8-as évre - XVI. Jahrgang/XVI. évfolyam
Korabeli reklámokkal gazdagított, valamint közhasznú ismertetőkkel ellátott izraelita kalendárium.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány aranyozott feliratozású, dombornyomással díszített címfedéllel, feliratozott könyvgerinccel, hiánytalan állapotban.
162

Kikiáltási ár:
16.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
16.100 Ft Licitek száma: 1