Mühlfeith János: Szegedi vázlatok

8 eredeti fametszet Mühlfeith-től

Mühlfeith János
, Kiadói félvászon, feliratozott albumtokban , 8 oldal
Méret: 34 cm x 25 cm

[Szeged], 1919, M.O.V.E. kiadása (Réczey Irsik Nyomdai Műhelye, Szeged), 8 t. (fametszet): ill.

Első kiadás.Szegedi Vázlatok. Mühlfeith János fametszetei.
Nyolc, eredeti, jelzettel ellátott, hártyapapírra nyomott beragasztott fametszet egyenként nyomtatott, feliratos, számozott, paszpartuban, kiadói albumban összegyűjtve.
Az albumot Réczey Irsik Nyomdai műhelyében készítették Budapesten.
Kiadói félvászon, feliratozott kiadói album aranyozott, emblémás, feliratozott albumfedéllel, megkímélt, hiánytalan, jó állapotban. Az albumfedél belső oldalán eredeti nyomdai vignettával hitelesített fametszet-gyűjtemény.

1. Szeged
2. Városháza
3. Előváros, Baross Gábor-utca
4. Bástya-utca és »Kass« kávéház
5. Közművelődési palota
6. Szt. Rókus-templom
7. Felsőtiszapart
8. Zsinagóga Vissza
252

Kikiáltási ár:
18.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: