Régi fényképalbum (bronz veretes fedlappal, fémcsattal, bőr hátlappal és könyvgerinccel)

Korabeli bőrkötés , 40 oldal
Méret: 27 cm x 21 cm

Múlt század elejéről való fényképalbum korabeli, beragasztott fényképekkel (40 p.); ill.

Régi fényképalbum korabeli fotókkal.
Bronzplakettes, múlt század elejéről származó 20 paszpartuzott, 8 fotó rekeszes táblát tartalmazó dekoratív fotóalbum.
Az album fedlapja egy egész táblás zsánerképet ábrázoló (női és férfi alakos) részletgazdag óriás bronzplakett, kiváló állapotban, részletgazdag kivitelben, sérülésmentes állapotban.
A fényképkönyv gerince és hátlapja vastag, feketére színezett sertésbőrből készült. A fotográfiagyűjtemény széles fémpánttal zárható le.
A fotóalbum eredeti, régi családi fotókkal van tele. A korabeli fényképek az élet egész területét átfogják (gyermekfotók, fiatalokról készült képek, esküvői fotók, műtermi képek, családi összejövetelekről készült meghitt hangulatú pillanatképek, igazolványfotók, kirándulásokról készült fényképfelvételek, stb.) és tökéletesen visszaadják a kor hangulatát, annak életérzését, és megmutatják az akkor élt emberek stílusvilágát és a kor öltözködési szokásait.
294

Kikiáltási ár:
12.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
28.000 Ft Licitek száma: 19