Nova Irodalmi Intézet(Budapest)
Kiadói egészvászon kötés
, 372 oldal
21 cm x 15 cm
2019-01-27 20:00
Budapest, 1935, Nova Irodalmi Intézet kiadása (Radó István Nyomdai Műintézet, Bp.), 365 p. + [3] p. + [8] t.: ill.
Szerző által aláírt példány.Első kiadás. Ady Trilógiája. A három könyv egy kötetben. Írta: Révész Béla. A kötet címlapján a szerző, Révész Béla aláírása látható. "Ez a könyv a Nova Irodalmi Intézet kiadásában (Budapest, VI., Andrássy-út 32.) 1935. könyvnapján jelent meg." Számos illusztrációval, fényképpel és kézirat-facsimilével, valamint a kötet végén a kiadó egész oldalas, fekete-fehér könyvreklámjaival gazdagított kiadás. Kiadói egészvászon kötésben lévő példány aranyozott feliratos címfedéllel és könyvgerinccel, belülről kötészetileg megerősített kivitelben, hiánytalan állapotban. "Révész Béla Ady Trilógiája egyike azoknak az Ady monográfiáknak, amik értékes, ritka fotókat és kéziratokat tartalmaznak" - írta meg véleményét a kötetről Kunszabó Ferenc író.
Milyen idegen, ijesztő, fantasztikus föladat ez a számomra.
Hiába földelték...
Leütési ár:
8.100 Ft
Licitek száma: 28