Habsburg Ottó/Vasari, Emilio: Dr. Otto Habsburg oder die Leidenschaft für Politik (Habsburg Ottó által aláírt példány)

Dr. Habsburg Otto avagy a politika szenvedélye

Emilio Vasari
Dr. Otto Habsburg
Verlag Herold (Bécs-München) ,
Kiadói fűzött kemény papírkötés , 428 oldal
Méret: 23 cm x 14 cm
2019-01-27 20:00

Wien-München, 1972, Verlag Herold (druck: Herold V., Wien), 428 p.; ill.

Dr. Otto v. Habsburg által aláírt példány. Dr. Otto Habsburg oder die Leidenschaft für Politik/Dr. Habsburg Otto avagy a politika szenvedélye. Írta: Emilio Vasari.
Az előlapon dr. Otto v. Habsburg politikus filctollal beírt, dátumozott, jól olvasható aláírása látható: "Otto v. Habsburg 13. XI. 74."
Kiadói fűzött kemény papírkötésben lévő példány feliratozatlan fedlappal, aranyozott feliratos könyvgerinccel, Habsburg Ottót ábrázoló fotóval illusztrált, feliratos, fülszöveges, kissé kopott kiadói borítófedélben.

085

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
43.000 Ft Licitek száma: 87