Vic, Trader: Bartender's Guide

Csapos útmutató - A manual including over 1500 recipes for the home and professional bartender/Kézikönyv, több mint 1500 recepttel otthoni és professzionális csaposok számára

Trader Vic
Ray Sullivan
Garden City Books (New York) ,
Kiadói egész vászonkötés , 445 oldal
Nyelv: Angol
Méret: 20 cm x 12 cm
2019-06-09 20:00

New York, 1948, Garden City Books (Print. Doubl. Ltd., N. Y.), VIII p. + [2] p. + 437 p.; ill.

Bartender's Guide./Csapos útmutató. A manual including over 1500 recipes for the home and professional bartender./Kézikönyv, több mint 1500 recepttel otthoni és professzionális csaposok számára. By Trader Vic. Írta Trader Vic. With drawing by Ray Sullivan. /Ray Sullivan (fekete-fehér) rajzaival illusztrált kötet.
Részletes tartalomjegyzékkel és betűrend index-szel ellátott kötet.
Kiadói egész vászonkötésben lévő példány illusztrált címfedéllel, feliratozott könyvgerinccel, tiszta belívekkel, (piros) felső lapél színezéssel, hiánytalan, jó állapotban, feliratozott, színes, illusztrált, a szerző fekete-fehér fotójával ellátott fülszöveggel, kissé sérült állapotú kiadói borítófedélben.

285

Kikiáltási ár:
6.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
6.700 Ft Licitek száma: 3