Inovecká, Zela: Slovenská ludová kuchárka pre kazdy stol

Szlovák népi szakácskönyv minden asztalhoz

Zela Inovecká
Tlacou a nákladom Fr. Urbánka a spol. v Trnave ,
Kiadói félvászon kötés , 278 oldal
Nyelv: Szlovák
Méret: 22 cm x 16 cm
2019-06-09 20:00

Trnava (Nagyszombat), 1947, Tlacou a nákladom Fr. Urbánka a spol. v Trnave, 256 p. + XXII p. + [3] t.: ill.

Slovenská ludová kuchárka pre kazdy stol/Szlovák népi szakácskönyv minden asztalhoz. Sostavila/írta: Zela Inovecká.
VII. Prehliadnuté vydanie/VII. bővített kiadás.
Részletes tartalomjegyzékkel ellátott szakácskönyv.
Kiadói félvászon kötésben lévő példány feliratozott, színes, tematikus, alakos-ábrás címfedéllel, üres kiadói hátlappal, könyvkötő által pótolt vászongerinccel, melyre az eredeti kopott aranyozású gerincfeliratot felragasztották, kötészetileg belülről megerősített kivitelben, sérülékeny belívekkel, hiánytalan állapotban.

126

Kikiáltási ár:
7.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
8.000 Ft Licitek száma: 3