Goethe, Johann Wolfgang: Goethe's Werke 1-5.

Goethe művei 1-5. - Illustrirt von ersten deutschen Künstlern

Johann Wolfgang Goethe
Goethe
H. Düntzer
Franz Simm
Otto Seitz
Ferdinand Keller
Alexander Wagner
Deutsche Verlagsanstalt vorm. Ed. Hallberger (Stuttgart-Lipcse)
Kiadói egészvászon díszkötés , 2.494 oldal
Sorozatcím: Goethe's Werke
Méret: 27 cm x 18 cm

Stuttgart und Leipzig, é.n., Deutsche Verlagsanstalt vorm. Ed. Hallberger (druck. D. Verlags., Stuttgart), LII + 460 p., ill.; XI + 464 p., ill.; XI + 470 p., ill.; X + 472 p., ill.; XII + 532 p., ill.

Goethe's Werke 1-5./Goethe művei 1-5. Teljes sorozat.
Német nyelvű, gótbetűkkel szedett, egységes egészvászon díszkötésben közrebocsájtott gyűjteményes kiadás.
Német alkotóművészek rézmetszeteivel gazdagon illusztrált kötetek.
Kiadói egységes egészvászon díszkötésben lévő kötetek dombornyomott, feliratozott, dúsan aranyozott, festett, vaknyomásos címfedéllel és könyvgerinccel, kiadói előzéklapokkal, tiszta, szép belívekkel, körbe mintázott lapélekkel, dombornyomott, keretes hátlappal rajta a kiadó feltüntetésével, hiánytalan, megkímélt, megőrzött, gyűjtői állapotban.
119

Kikiáltási ár:
45.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: