Luther, Martin: Die Bibel, oder die ganze Heilige Schrift des alten und neuen Testaments/Das Neue Testament unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi

A Biblia, avagy a teljes Ó- és Újtestamentum szent szövege - Urunk és Megváltónk, Jézus Krisztus Újszövetsége /Luther Márton német fordítása nyomán

D. Martin Luther
Martin Luther
Druck und Verlag vom Bibliographischen Institut (Hildburghausen-New York) ,
Korabeli egészbőr kötés , 683 oldal
Méret: 21 cm x 15 cm

Hildburghausen und New-York, 1832-1835, Druck und Verlag vom Bibliographischen Institut, 528 p.; 152 p. + [3] p.

Die Bibel, oder die ganze Heilige Schrift des alten und neuen Testaments/Das Neue Testament unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi./A Biblia, avagy a teljes Ó- és Újtestamentum szent szövege - Urunk és Megváltónk, Jézus Krisztus Újszövetsége/ Luther Márton német fordítása nyomán.
Két rész egy kötetben. Német nyelvű, gótbetűs kiadás.
Korabeli enyhén kopott egészbőr kötésben lévő példány feliratozatlan fedlappal, hátlappal és könyvgerinccel, színes, korabeli előzéklapokkal, igényesen körbe aranyozott belívekkel, hiánytalan, megkímélt, jó állapotban.
214

Kikiáltási ár:
12.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: