Ergänzungsband zu dem Landesgesetz- und Regierungsblatte für das Kronland Ungarn

Kiegészítőkötet a Királyi Magyarország állami- és kormányrendeleteihez - enthaltend die Verordnungen aus den Jahren 1848, 1849 und 1850.

Kaiserische-Königliche Universitäts-Buchdruckerei (Ofen) ,
Korabeli félvászon kötés , 215 oldal
Méret: 27 cm x 21 cm

Ofen (Buda), 1851, Kaiserische-Königliche Universitäts-Buchdruckerei, XV + 200 p.

Ergänzungsband zu dem Landesgesetz- und Regierungsblatte für das Kronland Ungarn enthaltend die Verordnungen aus den Jahren 1848, 1849 und 1850/Kiegészítőkötet a Királyi Magyarország Állami- és Kormányrendeleteihez, amely tartalmazza az 1848-as, az 1849-es és az 1850-es évekből való rendeleteket.
Gótbetűkkel szedett német nyelvű kiegészítő a hivatalos áll. és korm. rendeletekhez.
A kötet fedlapjának belső oldalán Dr. Gál Gyula (1926-2012) MANT-tag, nemzetközi hírű világűrjogász, ELTE oktató latin feliratos, alakos-ábrás, fekete-fehér Ex-libris címkéje látható.
A kötet hátlapjának belső oldalán illusztrált, latin nyelvű felirattal, valamint VK/1097 jelzettel ellátott bianco "könyv-cimke" található.
A kötet előlapján régi tollal beírt tulajdonosi feljegyzések láthatók, a címlapon régi számjelzéssel ellátott tul. bélyegzés található.
Korabeli félvászon kötésben lévő példány kopott, márványmintás, feliratozatlan fed- és hátlappal, könyvgerincre felragasztott sérült gerinc-vignette-kkal, hiánytalan állapotban.
090

Kikiáltási ár:
36.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: