Békéscsaba, 1994, Tevan Kiadó kiadása (Kner Nyomda, Gyoma), 74 p. + [6] p.; ill.
Antall József Magyarország miniszterelnökének a felesége (Antall Józsefné) és fia (Antall Péter) által dedikált példány. Antal József élete képekben. A képanyagot összeállította: Antall Péter és Szebellédy Géza. Szerkesztette: Dr. Várhelyi András.
A címlapon Antall Józsefné és Antall Péter tollal beírt, névre szóló dedikációja olvasható: "Dr. T. M.-nak. Antall Józsefné, Antall Péter".
Második, javított kiadás. A könyvet tervezte: Kiss Ilona. Fotók: Magyar Távirati Iroda, Szebellédy Géza, Soós Lajos, Kovács Attila, Kanyó Béla és Antall Péter. A címlapon Antal Péter, a borító hátoldalán Kovács Attila fotója. A belív és borító nyomása a Kner Nyomda Rt.-ben , Békéscsabán, a kötészeti munkák a Gyomai Kner Nyomda Kft.-ben készültek 10,5 (A5) ív terjedelemben, Zanders Mega matt papíron, New Century Schoolbook és Helvetica betűvel.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány aranyozott feliratozású címfedéllel és könyvgerinccel, színes kiadói előzéklapokkal, tiszta belívekkel, hiánytalan, jó állapotban, feliratos, Antall Józsefet ábrázoló színes és fekete-fehér fotójával ellátott, enyhén sérült kiadói borítófedélben.
A kötet főszereplője, Antall József (Pestújhely, 1932. április 8. – Budapest, 1993. december 12.) magyar politikus, könyvtáros, orvostörténész, muzeológus, Magyarország első szabadon választott miniszterelnöke a rendszerváltás után.