Abramov, Fjodor/Hlebnyikov: Kis gőzgépek házi készítése

Fjodor Abramov
Hlebnyikov
Molnár János
Népszava Kiadó Vállalat (Budapest) ,
Tűzött kötés , 71 oldal
Sorozatcím: Kis Technikus Könyvtár
Méret: 14 cm x 10 cm
2021-01-24 20:00

Könyvtári könyv volt. A gerinc enyhén sérült, a borító foltos, kissé kopott.

Egyhengeres gőzgépek
Tűz- és vízcsöves kazánok
Kéthengeres gőzgépek
Jármű motorjának kiválasztása
Gőzturbina készítése
A kazán készítése
A turbina beszabályozása
001

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
8.900 Ft Licitek száma: 15