Szilvási Lajos: Fény a hegyek között

Nógrádi történet

Szilvási Lajos
Katonai Kiadó (Budapest) ,
Félvászon , 506 oldal
Méret: 20 cm x 15 cm
2017-04-30 20:00

A borító kissé kopottas, a lapélek foltosak. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés található. Védőborító nélküli példány.
319

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
30.000 Ft Licitek száma: 0