Vanek, Gaspar, Ing.: A gyümölcstermő növények, szőlő és zöldségnövények betegségeinek és kártevőinek atlasza

Ing. Gaspar Vanek
Ing. Dóka László
Styndl Olga
Ing. Gaspar Vanek
Dr. Ing. Vladimír Zacha
Dr. Josef Sedivy
Príroda (Pozsony) ,
Vászon , 332 oldal
Méret: 21 cm x 14 cm
2023-01-22 20:00

A védőborító kopott, a felső lapélek színezettek.

398

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
40.999 Ft Licitek száma: 0