Skrzeszewski Ádolf: A Magyar Sz. Korona országainak térképe a legujabb hiteles források nyomán (Kinyitva: 98 cm x 66 cm)

1:1.152.000

Skrzesewski Ádolf
Nagel Bernát (Budapest)
Kiadói papírkötésben , 2 oldal
Méret: 22 cm x 14 cm
2023-09-24 20:30

Budapest, é. n., Nagel Bernát sajátja (Vernay J. N. Könyvnyomdája, Bécs), 1 térk.l.: színes, 98 cm x 66 cm

A Magyar Sz. Korona országainak térképe a legujabb hiteles források nyomán. Magyarország részletes politikai és vasúthálózati fali-térképe megyei beosztással. (politikai térkép).
Mérték: [1:1,152.000.]
Méret: 14 cm x 22 cm.
Nyitott állapotban: 98 cm x 66 cm.
Megjelentetés év: é. n.
Tervezte és rajzolta: Skrzeszewski Ádolf. Nagel Bernát sajátja. A térkép Vernay J. N. Könyvnyomdájában készült Bécsben. RITKA.
Jelmagyarázattal, rövidítésekkel, valamint politikai felosztással kiegészített kiadás. A címfedélen a Toldi Lajos (ezelőtt Nagel Bernát) kiadási, valamint Nagy Sándor könyvnyomdája nyomtatási adatok szerepelnek.
Kiadói papírkötésben lévő vászonra kasírozott, keretes, hajtogatott, hiánytalan térkép, a hajtogatás mentén sérüléssel; üres, jelzet és feljegyzés nélküli, foltos hátlappal, valamint feliratozott, foltos címfedéllel és könyvkötő által pótolt vászon könyvgerinccel.
344

Kikiáltási ár:
36.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
38.300 Ft Licitek száma: 0