Jelzés balra lent: Iparművészeti Múzeum, jobbra lent: Hepp, rézkarc, papír.
A rézkarc mérete 20 cm x 29 cm.
A kép mérete keretben 44,7 cm x 62,6 cm.
Magyar festők és grafikusok életrajzi lexikona I-II.
Festő. 1961-65 között a budapesti Képző- és Iparművészeti Gimnáziumot látogatta. 1967-74 között a Magyar Képzőművészeti főiskolán Kokas Ignác és Kádár György növendéke volt. Számos egyéni (Csepel Galéria, Savaria Múzeum, Stúdió Galéria, Esztergom, Chicago, Colombus, Indianapolis, Fort Wayne, Cleveland, stb.) és csoportos (1974-86 között FKS kiállítások, Műcsarnok, Bécs, Berlin, Varsó, Prága, Szófia, Stockholm, Bilbao, Róma, Bologna, Chicago, New York, Fort Wayne, Cleveland) kiállításon szerepelt. Álomszerű lírai hangulatokat fiom iróniával egybeötvöző képvilága a '80-as évekre bontakozott ki. Festői asszociációi a lélek belső világáról, a rezignált merengés, a szorongás és a félelem hangulatairól szólnak. Hepp festményeiből a konkrét utalások idővel eltűnnek, és érzelemdús festői absztrakcióinak adnak helyet. Több művészeti díjban, ösztöndíjban, kitüntetésben részesült Magyarországon és az Egyesült Államokban. Km: Homage to Szentgyörgyi Albert (triptichon, Egyesült Államok, Purdue Egyetem West Lafayette). Munkáit őrzi a Magyar Nemzeti Galéria, a Műcsarnok, az Országos Széchenyi Könyvtár, a Szombathely képtár, a kaposvári Rippl-Rónai Múzeum, a Fort Wayne-i Purdue Egyetem és a Plymouth Congregational templom gyűjteménye. (Géger Melinda, W.T.: Műv. 1986/3)