Kínai művész - XX.század első fele: Tájkép zen kolostorokkal - akvarellel, lavírozott kínai tus, papír 66 cm x 34 cm

Méret: 80 cm x 48 cm
2023-09-24 20:40

Kínai írásjelekkel jelzett, akvarell, lavírozott kínai tus, papír. A kép mérete 66 cm x 34 cm. A kép mérete keretben 80,3 cm x 48,3 cm.
453

Kikiáltási ár:
65.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
65.500 Ft Licitek száma: 0