Album (26 önálló kemény karton oldallal)

Kiadói leporelló kötés , 26 oldal
Méret: 17 cm x 11 cm
2023-12-10 20:00

Berlin, é. n. [nyomda és kiadó megjelőlése nélkül] 26 p.; ill.

Album. Görög-római antik istenek, valamint német írók, költők fekete-fehér, feliratos szobrainak, számjelzéses, helységnévvel ellátott képgyűjteménye hiánytalan állapotban.
Az Appollo és az Antinous szobrot ábrázoló képen kisebb sérülés látható. Az album a képaláírásokon kívül szöveges részt nem tartalmaz.
Kiadói egészvászon leporelló kötésben lévő példány aranyozott, dombornyomott díszítésű, feliratozott címfedéllel, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, piros-fekete, márványmintás előzéklapokkal, kemény karton belívekkel (azon beragasztott képekkel), festett felső lapélekkel, hiánytalan állapotban.
015

Kikiáltási ár:
20.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár: