A magyar állam közigazgatási térképe 1900. Mérték: [1:360.000.] (Eredeti védődobozban)

M. Kir. Állami Nyomda (Budapest)
Korabeli egészvászon védődoboz , 13 oldal
Méret: 26 cm x 22 cm
2024-03-24 20:00

Budapest, 1900, M. Kir. Állami Nyomda, 12 térk.l.: színes, 276 cm x 180 cm + 1 mell. (Áttekintési lap)

A magyar állam közigazgatási térképe (közigazgatási térkép).
Mérték: [1:360.000.]
Méret összehajtva: 23 cm x 20 cm.
Méret nyitott állapotban (1 térképlap): 69 cm x 60 cm.
Méret nyitott állapotban (monumentális méretű): 276 cm x 180 cm.
Megjelentetés éve: 1900.

Szerkesztetett és nyomatott a Magyar Kir. Államnyomdában, Budapesten.
Jelmagyarázattal, törvénykezési, pénzügyi és politikai beosztással ellátott közigazgatási térkép.
Korabeli egészvászon védődobozban lévő 12 darabból összeállítható, keretes, hiánytalan, vászonlapra kasírozott térkép; számozással ellátott hátoldallal; aranyozott feliratozású fed- és hátlappal, feliratos, sérült gerinccel.
Különálló melléklet: Áttekintési lap (47 cm x 30 cm), hátoldalán színes ceruzával írt jelzet.
002

Kikiáltási ár:
90.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
201.000 Ft Licitek száma: 23