Art deco ezüst fémrátétes 4 darabos kék üveg készlet 20. század első fele

Méret: 4 cm x 25 cm

tál 4x24,5 cm, kistál 4x10 cm, kispohár 7x5,5 cm, nagy pohár 9x7 cm

Hibátlan állapotú, fújt, kézzel formázott art deco üveg készlet. Négy darabos dohányzó szett, amely egy darab nagyobb tálból és három darab kisebb méretű kiegészítőből áll. Mindegyik darab pereme ezüst fémrátétes kontúrral díszített. A fémkontúr ezüst fémjellel ellátott. Többrétegű üvegből készült, külső kék rétegéből geometrikus visszacsiszolásokkal csillag és ovális alakzatban. A kidolgozás elegáns megjelenést kölcsönöz az üveg készletnek. Készítésének ideje 20. század első fele.
004

Kikiáltási ár:
68.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
68.100 Ft Licitek száma: 1