Josef Riedel Sommerso art deco lila üveg váza 20. század eleje

Alkotó, tervező
Josef Riedel
Méret: 15 cm x 7 cm

15x7 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott Josef Riedel art deco Sommerso üveg váza a 20. század elejéről. Lila színű felülete márvány mintázatú, amelyet színtelen átlátszó üvegréteg borítás fed. Téglalap alakú üveg váza aranyozott szájperemmel. Talpa simára csiszolt. Finom pasztell árnyalatú alkotás, amelynek szabályos, szögletes formáját remekül oldja a szabálytalan rétegződésű, hullámmintás márvány mintázat.
048

Kikiáltási ár:
36.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
36.500 Ft Licitek száma: 2