Budapest, 1893-1898, Magyar Nyomda kiadása – Singer és Wolfner, 1688 p. + [19] p. (összevont oldalszám)
8 kötet a Bródy Sándor munkái című sorozatból. (Egységes külön kötetekben. Nem teljes sorozat.)
Apró regények I-II. Bp., 1893, Magyar Nyomda, 148 p. + 159 p. + [1] p.
Éjszaka. Bp., 1893, Magyar Nyomda, 152 p. + [1] p.
”Don Quixote” kisasszony. Bp., 1893, Magyar Nyomda, 426 p. + [1] p.
Rejtelmek. Bp., 1894, Magyar Nyomda, 160 p.
Emberek. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 146 p. + [1] p.
Nyomor. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 155 p. + [5] p.
Hófehérke. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 137 p. + [7] p.
Tündér Ilona. Bp., 1898, Singer és Wolfner, 205 p. + [3] p.
A köteteket a Magyar Nyomda, a Korvin Testvérek és a Hungária Nyomda nyomtatta.
Korabeli félvászon sorozatkötésben lévő példányok aranyozott feliratos címfedéllel, aranyozott feliratos, aranyozással díszített, álbordás könyvgerinccel, színes, indadíszes korabeli előzéklapokkal, színezett lapélekkel, tiszta belívekkel, tartalmilag hiánytalan állapotban.
A kötetek szerzője Bródy Sándor (Eger, 1863. július 23. – Budapest, 1924. augusztus 12.) író, drámaíró, publicista, a Magyar Hírlap újságírója, az Új Idők főmunkatársa, a Nyugat előfutáraként számon tartott Jövendő c. lap szerkesztője. Naturalista írásművészete nagy hatással volt többek közt Ady Endrére, Móricz Zsigmondra, Krúdy Gyulára, Szomory Dezsőre és Molnár Ferencre is.