Szecessziós jelzett bordó - rózsaszín Cameo üveg váza 20. század eleje 30 cm

Méret: 30 cm x 11 cm
2025-05-04 20:00

30x10,5 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott, jelzett szecessziós rózsaszín Cameo üveg váza a 20. század elejéről. Bordó színű, füzérszerű virág és levél minta díszíti, amely mintázat körbefutóan ismétlődik az üveg teljes felületén. A váza különlegessége ez a szecesszió jegyeit erősen magánviselő növény ornamentika dekor valamint a Cameo üvegre jellemző matt felület. A cameo üvegek, átlátszatlan, külső színköpenyes üvegek, ami azt jelenti, hogy a belső átlátszó felületre viszik fel a vékony, színes üvegrétegeket. Ennek a többrétegű savmaratott üvegvázának a jellemzője a kiváló ábrázolás és részletgazdagság, valamint a természetközeli látásmód. Különleges, ritka gyűjtői darab.
113

Kikiáltási ár:
148.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
148.100 Ft Licitek száma: 2