Barna csiszolt überfang üveg váza 20. század közepe

Méret: 18 cm x 7 cm
2025-05-04 20:00

18x7 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott valamint csiszolt überfang üveg váza a 20. század közepéből. Átlátszó, vastag üvegrétege barna színátmenetes, benne kör és levél formájú színtelen visszacsiszolásokkal, amelyek ismétlődően futnak körbe az egész felületen. Egyenletes henger formája és nyújtott alakja kiváló hátteret ad ennek a szabályos mintázatnak, amelynek felületén szinte megsokszorozódik az überfang csiszolás optikai képe. Különlegessége a színtelen üvegből készült, szögletes tömör talp rész. Gyönyörűen metszett és csiszolt, dekoratív prémium kategóriás alkotás.

004

Kikiáltási ár:
22.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár: