R. Y. Ottenfeld: Husar 1798-1806 - színes nyomat, papír 31 cm x 22 cm

R. Y. Ottenfeld
Méret: 44 cm x 33 cm

Jelezve jobbra lent: R. Y. Ottenfeld (a kövön), színes nyomat, papír.
A kép mérete 31 cm x 22 cm.
A kép mérete keretben 43,5 cm x 33,2 cm.
458

Kikiáltási ár:
3.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
30.500 Ft Licitek száma: 12