Vázlatok Magyarhon népéletéből - XIII. PUSZTA - színes litográfia, papír 19,5 cm x 28,5 cm [1855]

Nyelv: Magyar  Német  Francia
Méret: 36 cm x 48 cm

Jelzés középen lent: Spinnstube. Fonoka. La Chambre ou l'on file. Ausgeführt im lithogr. Jnstitut von Arnz & Comp. in Düsseldorf. Színes litográfia, papír.
A kép mérete 19,5 cm x 28,5 cm.
A kép mérete keretben 36 cm x 47,7 cm.
469

Kikiáltási ár:
20.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
22.000 Ft Licitek száma: 1